Deputeti Lodovik Hasani shtroj ne qytetin e Pukes iftar per agjeruesit

Myftiu i Pukes Gezim Kopani mori pjese ne iftarin e shtruar ne Puke nga Deputetin Lodovik Hasani. Myftiu falenderoj deputetin Lodovik Hasani per respektin dhe bashkepunimin qe ka me Myftinin e Pukes. Ne kete iftar mori pjese edhe Kryetari i Bashkise Puke Rrok Dodaj
(06.04.2024)

Leave a Reply