Kryetari i Sofrës Pukjane sëbashku me anëtarë e tjerë vizitojnë Myftininë e Pukës

Myftiu i Pukes Gezim Kopani priti sot ne nje takim Kryetarin e Sofres Pukjane Rrok Gjoka…

Inaugurohet rindërtimi i xhamisë së vjetër të “ Kodër Hani ”, Pukë

Nën një atmosferë të ngrohtë shpirtërore u zhvillua ceremonia e inaugurimit të rindërtmit të xhamisë së…

Kryetari i KBI Gjakove , Dr. Valon ef. Myrta viziton Myftinin e Pukes

Kryetari i Keshillit te Bashkesise Islame Gjakove dr. Valon ef. Myrta ka vizituar Myftinin e Pukes…

Mesazh urimi i Myftiut te Pukes me rastin e 120 vjetorit te shkolles Iballe , Puke

MESAZH URIMI I MYFTIUT TE RRETHIT PUKE GEZIM KOPANI ME RASTIN E 120 VJETORIT TE SHKOLLES…

Myftiu i Pukes Gezim Kopani vizite ne fshatin Iballe

Sot Myftiu i rrethit Puke Gezim Kopani zhvilloi vizite ne fshatin Iballe si dhe faljen e…

Myftiu i Pukes Gezim Kopani zhvilloi takim me Agron Xhauri i cili prej vitesh punon ne diaspor

Myftiu i Pukes Gezim Kopani gjate nje takimi me z.Agron Xhauri i cili prej vitesh banon…

Reagim i Komunitetit Mysliman te Shqiperise mbi luften mes Hamasit dhe Izraelit

REAGIM Komuniteti Mysliman i Shqipërisë po ndjek me shqetësim luftën mes Hamasit dhe Izraelit që ka…

Myftiu i Pukes Gezim Kopani zhvilloi nje takim ne Njesin Administrative Blerim

Myftiu i Pukes Gezim Kopani zhvilloi nje vizite zyrtare ne Njesine Administrative Blerim te Bashkise Fushe…

Myftinia Puke ne kuader te muajit Rebiul evvel shperndau pako ushqimore per familjet ne nevoj

Myftinia Puke ne kuader te muajit Rabiul Evel (muaji ne te cilin ka lindur Profeti Muhammed…