Njoftim: Ka dal imsakija e muajit ramazan 2024

Myftinia Puke njofton besimtaret mysliman te rrethit Puke se ka dal imsakija (kalendari me kohet e…

Njoftim: Me date 24 shkurt 2024 eshte nata e tret e Mire e Beraetit

Myftinia Puke njofton besimtaret mysliman te rrethit Puke se diten e shtune date; 24 shkurt 2024…

Njoftim: Neser dt.6.02.2024 eshte nata e dyte e mir Isra dhe Miraxh

Njoftim Myftinia Puke njofton besimtaret mysliman te rrethit Puke se neser dt. 06 shkurt 2024 eshte…

Njoftim: Me date 11 janar 2024 eshte nata e pare e mir Regaib

  Myftinia Puke njofton te gjithe besimtaret mysliman te rrethit Puke se me date 11 janar…

Njoftim: Doli ne qarkullim kalendari i namazeve per vitin 2024

Myftinia Puke njofton te gjithe besimtaret mysliman te rrethit Puke sa ka dal ne qarkullim kalendari…

Ftese publike : Me 4 nentor 2023 behet perurimi i rindertimit te xhamise se vjeter te Koder Hanit Puke

F T E S Ë PUBLIKE Kemi kënaqesin e veçantë te ju ftojmë më datë, 04…

Njoftim: Regjistrimi per kryerjen e Haxhit 2024 do filloj kete vit deri me date 12 nentor 2023

Zyra e Haxhit pranë Komunitetit Mysliman të Shqipërisë, njofton të gjithë besimtarët e interesuar se këtë…

Sonte është nata e Mevludit , ditëlindja e Profetit Muhammed a.s.

Nepermjet nje postimi ne rrjetet sociale Myftiu i Pukes Gezim Kopani ka kujtuar naten e Mevludit…

Njoftim: Me 26.09.2023 eshte Datelindja e Profetit Muhammed a.s.

Myftinia Puke njofton besimtaret se me date 26 shtator 2023, dite e marte eshte Nata e…