Pas namazit te xhumas Myftiu i Pukes Gezim Kopani vizitoj dy familje ne nevoj

Sot 12 prill 2019 pas namazit te xhumas Myftiu i Pukes Gezim Kopani vizitoj dy familje ne nevoj ne fshatin Qerret. Ndalesa e Myftiut ishte ne dy shtepi ne te cilat jetonin nena te vetmuara. Sikur te mos mjaftonte vetmia, ata luftonin me kushtet e veshtira te baneses plus kesaj dhe pamundesis per ushqime. Gjate vizites Myftiu Gezim Kopani u dha disa ushqime duke u premtuar per ndihma te tjera. Per me shume shikoni videon.

20190412_143842 20190412_144436 20190412_145026

Leave a Reply