Myftiu Gezim Kopani mori pjese ne iftarin e shtruar nga Rrok Dodaj

Myftiu i Pukes Gezim Kopani mori pjese ne iftarin e shtruar ne shenje rrespekti ndaj agjeruesve te ramazanit nga kandidati per kryetar te Bashkise Puke Rrok Dodaj. Ne kete iftar ishin te pranishem dhe dy deputet Greta Bardeli dhe Lodovik Hasani. Puke, 14 prill 2023

Leave a Reply