Myftinia Puke shtron iftar ne fshatin Iballe

Myftinia Puke shtroj ne fshatin Iballe nje iftar per agjeruesit. Ne iftar mori pjese Myftiu Gezim Kopani i cili ne fjalen e tij nder te tjera i ftoj besimtaret qe te hapin mesimet islame, vlerat shpirterore dhe sociale qe mbart agjerimi me qellim afrimin me Allahun xh.sh.
Iballe, prill 2023

Leave a Reply