Njoftim: Doli kalendari 2015 i namazeve

Njoftim
Myftinia e rrethit Puke njofton te gjithe besimtaret se ka dal Kalendari i Namazeve 2015. Kalendarin mund ta merrni cdo dite prane xhamise se qytetit te Pukes dhe kushton 50 lek.

Leave a Reply