Njoftim:Neser dt.4.7.2015 ne fshatin Truen Myftiu Gezim Kopani do zhvilloj nje takim me besimtaret

Njoftim
Ne kuader te muajit Ramazan dhe nates se Kadrit neser dt;04.7.2015 ne qender te fshatit Truen ora 19:00, Myftiu i Pukes Gezim Kopani do zhvilloje nje takim me banoret e ketij fshati.
Jeni te mireseardhur!

Leave a Reply