Njoftim: Neser dt. 27 mars 2021 eshte nata e mire Beraet

Myftinia Puke njofton te gjithe besimtaret mysliman te rrethit Puke se neser date 27 mars 2021 eshte nata e mire Beraet. Imsaku mbyllet ne oren 04:52 ndersa iftari behet ne oren 19:07(Fotografi e xhamise Koder Hani Puke)

Per te mesuar me shume rreth kesaj nate kliko ketu: http://myftiniapuke.org/?p=9832

(Fotografi e xhamise Koder Hani Puke)

Leave a Reply

Myftinia Puke vijon te ndihmoje familjet ne nevoj

Myftinia Puke me mbeshtetjen e Ymer Pemajt dhe djemve te tij me banim ne Londer, beri te mundur te ndihmohen me ushqime disa familje ne Puke, Qerret etj.Ne shperndarje mori pjese Myftiu i Pukes Gezim Kopani i cili shprehu falenderim per Ymerin dhe djemt e tij.Mars 2021 Share