Njoftim: Namazi i Fiter Bajramit ne qytetin e Pukes do falet tek xhamia e Koder Hanit

Njoftim
Myftinia Puke njofton se me date 10 prill eshte Fiter Bajrami, dhe namazi i sabahut por edhe namazi i Fiter Bajramit do falet ne xhamin e Koder Hanit. Me date 10 prill 2024, besimtaret eshte mire te jen ne xhami te pakten ne oren 06:20

Leave a Reply