Njoftim

Myftinia Puke njofton te gjithe besimtaret mysliman te rrethit Puke se diten e diele date; 17 tetor 2021 eshte Nata e Mevludit.
Le te sherbej ky moment per te ndjekur shembullin e Profetit Muhammed a.s. . Te nxjerrim mesime nga jeta e tij familjare, shoqerore dhe mbi te gjitha raportet e tij me Allahun xh.sh.

Per te mesuar me shume mbi jeten e Profetit Muhammed a.s. klikoni ketu: http://myftiniapuke.org/jeta-e-profetit-muhammed-a-s/

Leave a Reply