Njoftim; Ka dal kalendari i ri per namazet 2021

Myftinia Puke njofton te gjithe besimtaret se ka dal kalendari i ri per faljen e namazve 2021. Kalendarin mund ta terhqini prane xhamive te rrethit Puke dhe kushton 50 lek.

kalendari

Leave a Reply