Myftiu i Pukes takim me besimtaret ne fshatin Kryezi ne kuader te muajit Ramazan

Me date 12.06.2016, Myftiu i Pukes Gezim Kopani ka zhvilluar nje takim te shkurter me besimtaret mysliman te fshatit Kryezi Puke.

Ky takim u zhvillua ne kuader te muajit Ramazan dhe te projkteve sociale qe Myftinia Puke zhvillon me besimtaret per gjate ketij muaji te begate.

20160612_180227 20160612_181019

Leave a Reply