Zyra e Gruas prane Myftinise Puke takim me grat ne Fushe Arrez

Ne kuader te muajit te bekuar te Ramazanit Pergjegjesia e Zyres se Gruas prane Myftinise Puke Erjola Kopani zhvilloj nje takim me disa gra dhe vajza te qytetit te Fushe Arrezit. Me kete rast u zhvillu nje bisede si dhe u shpernda kalendari (imsakija) e muajit ramazan 2021.

Leave a Reply