Perfaqesues te Myftinise Prizren vizite ne Myftinin e Pukes

Gjate dites se sotme 15.05.2016 me rastin e 25 Vjetorit te Riorganizimit te Myftinise se rrethit Pukes perfaqesues te

15.05.2016
15.05.2016

Myftinise Prizren te kryesuar nga Krye imami Ali Vezaj dhe hoxhallare te tjere zhvilluan nje vizite ne Myftinine e Pukes.

Ata u priten nga Myftiu i Pukes Gezim Kopani i cili i falenderoi per mireseardhjen ne Puke duke e vlersuar kete vizite si te vecante e cila zhvillohet ne 25 Vjetorin e Riorganizimit te Myftinise se rrethit Puke.

Nderkoh krye imami i Prizrenit Ali Vezaj falenderoi Myftiun e Pukes Gezim Kopani per mikpritjen duke e vlersuar punen qe kjo Myftini po zhvillon ne zonen e Pukes.

15.5.2016

 

Leave a Reply