Myftiu i Pukes Gezim Kopani mori pjese ne iftarin e shtruar nga Agron Xhauri

Myftiu i Pukes Gezim Kopani mori pjese ne iftarin e shtruar nga Agron Xhauri. Me kete…

Njoftim: Me rastin e festes se Fiter Bajramit , Myftinia Puke do shperndaj dhurata per femijet e qytetit Puke

Njoftim Me rastin e Fites se Fiter Bajramit , Myftinia Puke do shperndaj disa dhurata per…

Njoftim: Namazi i Fiter Bajramit ne qytetin e Pukes do falet tek xhamia e Koder Hanit

Njoftim Myftinia Puke njofton se me date 10 prill eshte Fiter Bajrami, dhe namazi i sabahut…

Myftiu i Pukes Gezim Kopani zhvilloi nje takim me besimtaret ne fshatin Trun

Ne praf te festes se Fiter Bajramit Myftiu i Pukes Gezim Kopani zhvilloi nje takim me…

Myftinia Puka shtroj ne fshatin Iballe iftar per agjeruesit e ramazanit

Myftinia Puke shtroi ne fshatin Iballe iftar per agjeruesit e muajit ramazan. Ne emer te myslimaneve…

Njoftim: Myftinia Puke njofton se neser 10 prill 2024 eshte Fiter Bajrami

Njoftim Myftinia Puke njofton besimtaret mysliman se diten e merkur, date 10 prill 2024 eshte festa…

Myftiu i Pukes Gezim Kopani zhvilloi nje takim me besimtaret ne fshatin Lajthizë

Ne prag te feste se Fiter Bajramit Myftiu i Pukes Gezimi Kopani zhilloi nje takim me…

Myftinia Puke shperndau pako me ushqime ne fshatin Kabash, Trun dhe Lajthizë

Myftinia Puke shperdau pako me ushqime per disa familje ne: Kabash, Truen, Lajthiz etj. Keto pako…

Me ndihmen e Presidentit te Eurosig, Insig & UBA Bank dhe kompania Alesio ndihmuan disa familje ne Iballe

Myftiu i Pukes Gezim Kopani mori pjese ne shperndarjen e pakove me ushqime per disa familje…