Njoftim:Neser dt.4.7.2015 ne fshatin Sakat Myftiu Gezim Kopani do zhvilloj nje takim me besimtaret

Njoftim
Ne kuader te muajit Ramazan dhe nates se Kadrit neser dt:04.7.2015 ne qender te fshatit Sakat ora: 18:00 Myftiu i Pukes Gezim Kopani do zhvilloje nje takim me banoret e ketij fshati.
Jeni te mireseardhur!

 

Leave a Reply