Njoftim: Neser dite e hene dt.01.06.2015 eshte nate e mire Beraet

Njoftim:
Myftinia e rrethit Puke njofton te gjithe besimtaret mysliman se neser dte e hene dt.01.06.2015 eshte Nata e Mire e trete e Beraetit. Allahu xh.sh ua pranofte lutjet dhe duat tuaja !

Leave a Reply