Myftiu i Pukes: Nuk bejme vizita tek njeri tjetri

“Njerezit me pare i kan percjell xhenazet me rrespekt dhe lot dashurie. Sot ne rastet mortore as lot as rrespekt nuk shikohet sepse nuk kan cfare te kujtojne sepse ne jeten e kesaj bote nuk bejme vizita dhe nuk rrim me njeri tjetrin .”

Fjala e Myftiut te Pukes Gezim Kopani sot 26.02.2017 gjate nje riti xhenazeje ne qytetin e Pukes.

Leave a Reply