Myftiu i Pukes Gezim Kopani zhvilloj vizite zyrtare ne Famullin e Pukes

Sot, 25 dhjetor 2022, Myftiu i Pukes Gezim Kopani i shoqeruar me nje pjese te Keshillit te Myftinise Puke ishte per vizit ne Famullin Katolike Puke. Me kete rast Myftiu i porcolli urime famullitarit Zef Marku dhe nepermjet tij gjith katolikeve te famullis Puke dhe jo vetem.

Leave a Reply