Njoftim

Myftinia Puke ne baze te nevojes per plotesim sherbimi neper xhami , njofton se ka nevoj…

Pas disa dekatash u fal namazi i Fitër Bajramit në xhamin e Kodër Hanit , Pukë

Pas disa dekatash dhjetra besimtare mysliman te qytetit te Pukes ju drejtuan xhamise se Koder Hanit…

Falja e Fitër Bajramit në xhamin e Kodër Hanit , Pukë (video)

Falet namazi i Fiter Bajramit ne fshatin Qerret dhe Iballe

Qe ne oret e para te mengjesit dhjetra besimtare mysliman te fshatit Qerret dhe Iballe ju…

Mesazh urimi i Myftiut Gëzim Kopani me rastin e festës së Fitër Bajramit

 

Myftiu i Pukes Gezim Kopani mori pjese ne iftarin e shtruar nga Agron Xhauri

Myftiu i Pukes Gezim Kopani mori pjese ne iftarin e shtruar nga Agron Xhauri. Me kete…

Njoftim: Me rastin e festes se Fiter Bajramit , Myftinia Puke do shperndaj dhurata per femijet e qytetit Puke

Njoftim Me rastin e Fites se Fiter Bajramit , Myftinia Puke do shperndaj disa dhurata per…

Njoftim: Namazi i Fiter Bajramit ne qytetin e Pukes do falet tek xhamia e Koder Hanit

Njoftim Myftinia Puke njofton se me date 10 prill eshte Fiter Bajrami, dhe namazi i sabahut…

Myftiu i Pukes Gezim Kopani zhvilloi nje takim me besimtaret ne fshatin Trun

Ne praf te festes se Fiter Bajramit Myftiu i Pukes Gezim Kopani zhvilloi nje takim me…