Kryetari i Sofrës Pukjane sëbashku me anëtarë e tjerë vizitojnë Myftininë e Pukës

Date; 11.11.2023
Myftiu i Pukes Gezim Kopani priti sot ne nje takim Kryetarin e Sofres Pukjane Rrok Gjoka i cili perveç antareve te tjere biznesmen te Sofres, shoqerohej edhe nga deputeti ne Kuvendin e Shqiperis Lodovik Hasani dhe Frrok Gjini, te cilet me kete rast shprehen urimin e tyre me rastin e perurimit te rindertimit te xhamise se vjeter te Koder Hanit Puke.
Myftiu Gezim Kopani i falenderoj per viziten dhe ju uroj suksese ne edicionin e 16 te Sofres Pukjane . (11.04.2023)

Leave a Reply