Vizita e perfaqesuesve te Politikes ne Myftinin Puke (video)

LAJM I PUBLIKUAR NE PUKA TELEVIZION

 

Edhe perfaqesuesit e Politikes shprehen urimet e tyre ne myftinin e Pukes me rastin e festes se Kurban Bajramit.
I shoqeruar nga perfaqesues te se majtes dhe drejtues institucionesh I pari qe mberriti ishte deputeti Mark frroku, nderkoh qe urimet e tyre I kane shprehur kryebashkiaku I Pukes, perfaqesues te PD, LSI etj.

Leave a Reply

Fillon sezoni i ri mesimor islam ne Mejtepet e rrethit Puke

Me fillimin e vitit te ri shkollor, Myftinia Puke ka riorganizuar sezonin e ri mesimore ne Mejtepeve ne rrethin e Pukes 2018-2019. Mejtepet u rihapen ne Puke, Fushe Arrez, Qerret, Rrape dhe Iballe. Ne sezonin e ri mori pjese Myftiu i Pukes Gezim Kopani i cili u ba pjese e mesimdhenjes  ne Qerret, Rrape dhe Fushe Arrez. […]