Myftiu i Pukes Gezim Kopani ben dua per personat qe kan vdekur nga covid-19

Myftiu i Pukes Gezim Kopani gjate predikimit ne hytben e Kurban Bajramit 31.7.2020

Myftiu i Pukes Gezim Kopani gjate predikimit ne hytben e Kurban Bajramit 31.7.2020

Gjate ceremonise se Kurban Bajramit ne xhamin e qytetit te Pukes , Myftiu Gezim Kopani ka bere dua per personat qe kan vdekur nga covid-19 ,nderkoh sebashku me xhematin u kendua nga nje El Fatiha.

Leave a Reply

Myftiu i Pukes Gezim Kopani mesazh urimi me rastin e fillimit te vitit te ri shkollor

Me rastin e fillimit te vitit te ri shkollor 2020-2021 Myftiu i Pukes Gezim Kopani nepermjet nje mesazhi ka uruar nxenesit dhe stafin pedagogjik si me poshte vijon: “Te dashur nxenes ! Kam kenaqesin tju uroj vitin e ri shkollor i cili ne krahasim me vitet e tjera eshte i vecante, por lus Allahu xh.sh. tju […]